- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylSneakersOto pierwsze zdjęcia nadchodzących Off-White x Air Jordan 2 Low!

Oto pierwsze zdjęcia nadchodzących Off-White x Air Jordan 2 Low!

Jeszcze nie ochłonęliśmy po ogłoszeniu ogromnej kolekcji Nike Dunk, jaką zaprojektował Virgil Abloh, a już musimy odpalić kolejny wpis ze zbliżającymi się nowościami. Przed Wami pierwsze zdjęcia nadchodzących Off-White x Air Jordan 2 Low!

Tym razem dyrektor artystyczny Louis Vuitton i założyciel marki Off-White wziął na warsztat jedną z najmniej popularnych sylwetek z całej serii Jordanów. Mowa o modelu Air Jordan 2 i to w wersji Low!

Owocem jego prac będą dwie kolorystyki – biała i czarna – które rzecz jasna będą dopieszczone charakterystycznymi dla Abloha detalami. Mamy na myśli sznurówki z napisami, trytytki czy napisy umieszczone na bokach cholewki. Oprócz tego zauważymy dość specyficzne rozwiązania, które sprawiają, że projekt wygląda jakby był wyciągnięty prosto z szafy, w której przeleżał ponad 30 lat! Popękane podeszwy, pożółkłe elementy i ogólnie estetyka vintage. Zapowiada się dość nietuzinkowo.

Oczywiście na tym etapie trudno jeszcze powiedzieć kiedy Off-White x Air Jordan 2 Low pojawią się w sprzedaży. Pierwsze zapowiedzi mówią o końcówce bieżącego roku. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi fotografiami.

Off-White x Air Jordan 2 Low Zdjecia 1 Off-White x Air Jordan 2 Low Zdjecia 2 Off-White x Air Jordan 2 Low Zdjecia 3 Off-White x Air Jordan 2 Low Zdjecia 4

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: