- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersCzyżby szykował się powrót Off-White x Nike Air Force 1 Low "MoMA"?

Czyżby szykował się powrót Off-White x Nike Air Force 1 Low „MoMA”?

W sieci zawrzało, ponieważ na serwerach Nike pojawiły się oficjalne zdjęcia butów Off-White x Nike Air Force 1 Low „MoMA”, czyżby szykował się ich wielki powrót i szersza dystrybucja?

Dla przypomnienia – wariant ten bazuje na skórzanej cholewce zabarwionej na czarno, a przełamano go srebrnym Swooshem z dodatkowym przeszyciem, białymi sznurówkami oraz trytytką. Nie brakło rzecz jasna charakterystycznych napisów jak „AIR” na podeszwie czy 'pieczątki’ od wewnętrznej strony cholewki. Kropką nad i zadają się być pomarańczowy akcent przy bocznej łyżwie, przeszyta metka na języku oraz białe loga na wkładkach, a całość spoczywa na czarnej podeszwie.

Wersja ta powstała we współpracy Virgila Abloha z Museum of Modern Art w Nowym Jorku i była dostępna jedynie w sklepie MoMA Design Store, więc jej obecna wartość rynkowa to grube kilka tysięcy dolarów. Jest to jedna z najbardziej pożądanych pozycji z całej kolaboracji Nike Off-White, która pojawiała się na przestrzeni ostatnich kilku lat.

I teraz zaczynają się pojawiać pytania – po co Nike wgrało do serwera sklepowego zdjęcia butów Off-White x Nike Air Force 1 Low? Czyżby szykował się ich powrót, niespodziewany drop czy może coś jeszcze innego? Radzimy sprawdzać na bieżąco internetowy sklep Nike pod tym linkiem.

Off-White x Nike Air Force 1 Low „MoMA”
AV5210-001
Black / Metallic Silver – Black

Off-White x Nike Air Force 1 Low MoMA AV5210-001 1 Off-White x Nike Air Force 1 Low MoMA AV5210-001 2 Off-White x Nike Air Force 1 Low MoMA AV5210-001 3 Off-White x Nike Air Force 1 Low MoMA AV5210-001 4 Off-White x Nike Air Force 1 Low MoMA AV5210-001 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: