- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Czy kolekcja The Ten powiększy się o Off-White x Nike Blazer Mid „Rainbow Sole”

Pierwotnie kolekcja The Ten, która powstała na linii Off-White x Nike miała obejmować 10 projektów butów. Jednak po ogromnym sukcesie amerykański brand i Virgil Abloh postanowili, że pojawią się ich kolejne wspólne projekty. Dziś mamy dla Was kolejny świeży model butów, a raczej pierwsze zdjęcia sampli.

Przed Wami na ekranach Waszych urządzeń buty Nike Blazer Mid, które zostały już ochrzczone jako Rainbow Sole. Virgil oczywiście w swoim stylu rozłożył cholewkę na czynniki pierwsze i złożył ją po swojemu dodając nowe materiały i ogromny czarny Swoosh na boku, który schodzi aż na podeszwę. A propos tego ostatniego elementu – tu mamy największą niespodziankę, ponieważ do jej zabarwienia amerykański designer użył jaskrawych i wyrazistych odcieni różu i fioletu i połączył to z bielą.

Na chwilę obecną nie wiemy czy widoczny tu projekt Off-White x Nike Blazer Mid „Rainbow Sole” w ogóle ujrzy światło dzienne i czy nie skończy się tylko na fazie sampli. Czas pokaże, ale trzymamy rękę na pulsie i jak coś to damy Wam od razu znać.

Off-White x Nike Blazer Mid Rainbow Sole-1 Off-White x Nike Blazer Mid Rainbow Sole-2

Source2muchsol3
- Reklama -Nike Air Force 1Nike Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: