- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOff-White X Nike Dunk Low “Pine Green”

Off-White X Nike Dunk Low “Pine Green”

Przed Wami trzecia i ostatnia odsłona przedsięwzięcia pod szyldem Off-White x Nike Dunk Low. Poniżej dowiecie się szczegółów na temat premiery kolorystyki nzwanej w skrócie Pine Green i zobaczycie jej oficjalne zdjęcia. Wcześniej mogliście się zapoznać z dwoma wersjami “University Gold” oraz “University Red”.

Opisywane tu niskie Dunki zostały zaprojektowane w ten sam sposób co wyzej wspomniane warianty. Chodzi głównie o dodatkowe wiązanie, które został zakotwiczone daleko na bokach cholewki. Podobnie jak u poprzedników tak i tu jest ono zabarwione na jaskrawy odcień czerwieni. Co do samej cholewki to wykonano ją ze skóry, którą zabarwiono na biało na kołnierzu, bocznych panelacj oraz na górze toeboxa. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z zielonym spodem. Warto jeszcze wspomnieć o dodatkowych detalach jak metka ze starym logotypem Nike, specjalnie przygotowanych wkładkach, jak i o „pieczęci” umieszczonej od wewnętrznej strony cholewki. Natomiast na boku umieszczono mały pomarańczowy akcent, a do sznurowania doczepiono charakterystyczną dla Virgila Abloha Trytytkę.

Premiera butów Nike Off White, które widzicie na poniższych zdjęciach pojawią się w oficjalnym sklepie Nike Sneakrs już 20 grudnia. Jeśli nie uda się Wam zgarnąć swojego rozmiaru w dzień premiery to sprawdzajcie później StockX.

Off-White x Nike Dunk Low
White / Pine Green – Pine Green
CT0856-100
20 Grudzień 2019
$170

Off-White x Nike Dunk Low White Pine Green Pine Green CT0856-100 1 Off-White x Nike Dunk Low White Pine Green Pine Green CT0856-100 2 Off-White x Nike Dunk Low White Pine Green Pine Green CT0856-100 3 Off-White x Nike Dunk Low White Pine Green Pine Green CT0856-100 4 Off-White x Nike Dunk Low White Pine Green Pine Green CT0856-100 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: