- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOff-White x Nike Waffle Racer "Black / White - Fuchsia"

Off-White x Nike Waffle Racer „Black / White – Fuchsia”

Vigil Abloh skończył przygodę z kolekcją The Ten, ale to nie oznacza końca współpracy z Nike. Przed Wami na ekranach kolejny rozdział ich wspólnej przygody w postaci butów Off-White x Nike Waffle Racer w kolorystyce oznaczonej jako „Black / White – Fuchsia”. Wcześniej pokazywaliśmy Wam wersję White.

To co się rzuca w oczy w pierwszej kolejności to gumowa podeszwa ze specjalnymi wypustkami, a całość przyjmuje wyjątkowy awangardowy kształt i przypomina szpikulce z prawdziwych butów lekkoatletycznych. W naszym przykładzie podeszwę środkową mamy w czerni, natomiast wspomniane wypustki i podeszwa zewnętrzna są w wyrazistym różu. W tym samym kolorach jest również zewnętrzne wiązanie zaplatane na bocznych sektorach cholewki. Projekt dopełnia czarny język, biała wyściółka i Swoosh oraz biała siateczka oklejająca konstrukcję buta. Virgil Abloh nie byłby sobą, gdyby od wewnątrz nie umieścił charakterystycznych dla siebie napisów, a przy sznurowaniu nie dorzucił trytytki, która w tym przypadku jest zielona. Zresztą zerknijcie na załączone poniżej fotografie.

Premiera opisywanych butów Nike Off-White w internetowym sklepie Nike przewidziana jest na 12 grudnia, a ich cena została ustawiona na poziomie 629 złotych.

Off-White x Nike Waffle Racer
Black / White – Fuchsia
CD8180-001
12 Grudzień 2019
629 zł

Jeśli nie uda Ci się kupić swojego rozmiaru w dzień premiery to później pojawią się do kupienia na StockX.

Off-White x Nike Waffle Racer Black White Fuchsia CD8180-001 1 Off-White x Nike Waffle Racer Black White Fuchsia CD8180-001 3 Off-White x Nike Waffle Racer Black White Fuchsia CD8180-001 4 Off-White x Nike Waffle Racer Black White Fuchsia CD8180-001 5 Nike x Off-White Waffle Racer Black White Fuchsia CD8180-001 6 Off-White Nike Waffle Racer Black White Fuchsia CD8180-001 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcepyleaks
- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: