- Reklama -NIkeNIke

Off-White x Nike Zoom Fly „Black” – oficjalne zdjęcia i szczegóły premiery

Niestety, ale chyba powoli zbliżamy się ku końcowy kolekcji The Ten. Widoczne tu buty Off-White x Nike Zoom Fly w kolorystyce „Black” będą jednymi z ostatnich jakie zaserwuje nam Virgil Abloh.

Projekt jest dość prosty, ale nie brakuje w num charakterystycznych elementów od Virgila, do których zdążył już nas przyzwyczaić. Zacznijmy jednak od bazy jaką jest sama cholewka i podeszwa. Twórca marki Off-White zdecydował się postawić na kolor czarny i jego odcienie, które zdominowały całą konstrukcję. Jedynie „przyszywany” boczny Swoosh jest w kolorze białawym, podobnie zresztą jak metka przeszyta na bok języka oraz napisy na podeszwie i bokach cholewki. Delikatne pomarańczowe wstawki oraz błękitna trytytka wieńczą cały projekt. Zresztą zerknijcie sami na załączone poniżej fotografie.

Zatem kiedy i gdzie kupić opisywaną tu kolaborację? Szykujcie się na 28 listopada, a buty kupicie w oficjalnym sklepie Nike pod tym linkiem.

Off-White x Nike Zoom Fly SP
Black / White – Cone
AJ4588-001
28 Listopad 2018
$170

Off-White x Nike Zoom Fly Black AJ4588-001 1 Off-White x Nike Zoom Fly Black AJ4588-001 2 Off-White x Nike Zoom Fly Black AJ4588-001 4 Off-White x Nike Zoom Fly Black AJ4588-001 5

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcepy_rates
- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: