Zapnijcie pasy, bowiem po mocnym wydaniu ASICS Gel Lyte III z packu Japanese Textile, teraz przechodzimy na kolaborację tej japońskiej marki z ekipą OFFSPRING. Przedmiotem tej współpracy jest model Gel Lyte V a poniższa kolorystyka brzmi następująco: Covent Garden.

Chyba nie ma co tutaj dyskutować. Ekipa ASICS ponownie wykazała się świetną intuicją angażując przy tym projekcie OFFSPRING. Bardzo duży nacisk położono tutaj na beż i brąz. W zasadzie oba kolory pokrywają większą część powierzchni. Samą cholewkę wyposażono natomiast w zamsz, który świetnie konfrontuje się z turkusowym brandingiem oraz wnętrzem. Uzupełnieniem stawki są biało-brązowe sznurówki oraz biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to datę premiery wyznaczono na 30 kwietnia, dlatego w tym terminie ze zdwojoną siłą sprawdzajcie sklep Sneaker Politics, z którego pochodzą poniższe zdjęcia.

Off_Spring_x_Asics_Sneaker_politics_hypebeast2 Off_Spring_x_Asics_Sneaker_politics_hypebeast3 Off_Spring_x_Asics_Sneaker_politics_hypebeast4 Off_Spring_x_Asics_Sneaker_politics_hypebeast5 Off_Spring_x_Asics_Sneaker_politics_hypebeast6 Off_Spring_x_Asics_Sneaker_politics_hypebeast7

Reklama
air jordan