Przyszłość jest już tu, za rogiem. W sieci pojawiły się właśnie oficjalne zdjęcia od Nike z ich samowiążącymi się butami HyperAdapt 1.0. Pisaliśmy już o nich chyba wszystko, pokazywaliśmy krótkie videoclipy, były też zdjęcia.

Dziś mamy jednak zestaw oficjalnych fotografii butów, które mają wbudowany silniczek w podeszwie, którego zadaniem jest wiązanie lub rozwiązywanie sznurówek. Całość jest w kolorze czarnym, po boku mamy biały Swoosh. Wszystko to spoczywa na białej podeszwie z turkusową obudową silnika. Trzeba przyznać, że będzie to ogromny przełom na rynku, ale czy się przyjmie to trudno powiedzieć. But jak na razie nie powalają wyglądem, ale na razie designerzy skupili się chyba bardziej na montażu całego urządzenia, a nie na super designie.

Cena za samowiązace się Nike HyperAdapt 1.0 wynosi $720 USD. 28 listopada użytkownicy Nike+ App mogli dostać zaproszenie, natomiast 1 grudnia członkowie Nike+ będą mogli je kupić w Nowojorskich sklepach Nike SoHo oraz 45 Grand.

Oficjalne zdjecia samowiazacych Nike HyperAdapt 1 0-1 Oficjalne zdjecia samowiazacych Nike HyperAdapt 1 0-2 Oficjalne zdjecia samowiazacych Nike HyperAdapt 1 0-3 Oficjalne zdjecia samowiazacych Nike HyperAdapt 1 0-4 Oficjalne zdjecia samowiazacych Nike HyperAdapt 1 0-5 Oficjalne zdjecia samowiazacych Nike HyperAdapt 1 0-6 Oficjalne zdjecia samowiazacych Nike HyperAdapt 1 0-7 Oficjalne zdjecia samowiazacych Nike HyperAdapt 1 0-8

Reklama
air jordan