- Reklama -NikeNike

Oficjalny zwiastun filmu The Irishman. Czy to będzie film roku na Netflix?

Po wielu zapowiedziach i zajawkach video streamingowy gigant Netflix w końcu pokazał nam oficjalny zwiastun długowyczekiwanego filmu „The Irishman”.

Po sprawdzeniu obsady filmu oraz reżysera można już stawiać wszystkie karty na to, że to będzie produkcja godna uwagi i będzie się o niej mówiło jeszcze miesiącami. W główne role w filmie „Irlandczyk” wcielają się takie tuzy światowego kina jak Al Pacino, Joe Pesci czy Roberta De Niro. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Bobby’ego Cannavale, Harvey’a Keitela, Ray’a Romano czy Annę Paquin. Natomiast za reżyserię odpowiadał nie kto inny jak sam Martin Scorsese. Scenariusz do filmu na podstawie książki „Słyszałem, że malujesz domy” Charlesa Brandta napisał Steven Zailian.

O czym będzie film „The Irishman” czy jak kto woli „Irlandczyk”? Scorsese przedstawia tu historię Franka Sheerana, weterana II Wojny Światowej, który stał się mordercą na zlecenie mafii i rzekomo stoi za zabójstwem Jimmy’ego Hoffy (w tej roli Al Pacino). Była to jedna z najbardziej zagadkowych historii Ameryki ubiegłego wieku, która dotyczyła zaginięcia Jimmy’ego Hoffa, legendarnego przywódcy związków zawodowych.

A kiedy premiera filmu „The Irishman”? W kinach film pojawi się 1 listopada, ale jeśli nie chcecie zobaczyć go na dużym ekranie – będzie do obejrzenia w serwisie Netflix pod tym linkiem 27 listopada.

Zatem odpalajcie poniższy zwiastun i zapoznajcie się z nową mega produkcją Netflix.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: