- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Reigning Champ oraz District Visiopn wypuszczają wspólna kolekcję okularów

W wyniku stałej współpracy na linii Reigning Champ x District Vision, obie strony przedstawiają ekskluzywną kolekcję okularów sportowych.

Projekty trzech modeli okularów inspirowane są początkami klasycznego stroju sportowego kanadyjskiej marki.

Bazą tej kolaboracji były okulary dostarczone przez kalifornijski brand. Tworzą oni produkty, które są zarówno funkcjonalne, jak i poprawiają wydajność. Wierzą w holistyczne podejście do atletyki i ideę, że dobre samopoczucie psychiczne jest podstawą każdej formy ćwiczeń fizycznych.

Obie wspomniane wyżej marki sięgnęły po nastepujące modele okularów: Junya Racer, Nagata Speed Blade i Keiichi Standard.

Zaprojektowana i opracowana w Japonii, każda oprawka z limitowanej edycji zawiera niestandardowe przyciemniane soczewkami D+ Gradient przeznaczone do różnych warunków sportowych zmagań.

Każdy z modeli posiada odporną na stłuczenie soczewkę z poliwęglanu oraz hipoalergiczny, regulowany nos i końcówki zauszników.

Każdą z oprawek intensywnie testowali na drogach miejskich, trasach przełajowych i torach welodromów z pomocą trzech elitarnych kanadyjskich sportowców trenujących obecnie na zachodnim wybrzeżu. Ich zdjęcia znajdziecie poniżej.

Opisywane okulary Reigning Champ x District Vision są już dostępne w ich sklepie online.

okulary reigning champ x district vision su22 0 okulary reigning champ x district vision su22 1 okulary reigning champ x district vision su22 2 okulary reigning champ x district vision su22 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: