- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

Duet Noah x Warby Parker przedstawia wspólną kolekcję okularów

Jesteśmy w samym środku lata, ale jeśli jakimś cudem nie kupiłeś sobie jeszcze okularów przeciwsłonecznych, to koniecznie zapoznaj się z najnowszą kolekcją duetu Noah x Warby Parker.

NOAH to streetwearowy brand z Nowego Jorku, który znacie z naszego magazynu już bardzo dobrze. Z kolei materiał do kolaboracji dostarcza producent okularów, marka Warby Parker.

Co ciekawe, w ramach tej kolaboracji obie strony wesprą fundację non-profit Behind the Book pomagającej młodym uczniom z Nowego Jorku, którzy chcą lepiej lub więcej czytać. Za każdą zakupioną parę oprawek, jedna para okularów będzie dostarczona komuś w potrzebie.

W skład kolekcji wchodzą nie tylko okulary przeciwsłoneczne, ale również te z przezroczystymi, normalnymi szkłami. Do wyboru mamy trzy wersje oprawek: Ainsley, Shea oraz Terrence. Każda z nich będzie osiągalna w dwóch rozwiązaniach szkieł.

Nowych okularów NOAH x Warby Parker szukajcie w ich sklepie online już w ciągu najbliższych dni. Do tego czasu zapoznajcie się z dołączonymi zdjęciami.

noah x warby parker ainsley 01 noah x warby parker ainsley 02 noah x warby parker shea 01 noah x warby parker shea 02 noah x warby parker terrance 01 noah x warby parker terrance 02

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: