- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaStone Island razem z marką Persol wypuszczają wspólną kolekcję okularów

Stone Island razem z marką Persol wypuszczają wspólną kolekcję okularów

Wyłącznie na potrzeby tej współpracy zespół designerów stworzony na linii Persol x Stone Island dokonał reinterpretacji archiwalnego modelu okularów przeciwsłonecznych z lat 70-tych. Dzięki ich wytężonej pracy narodził się PO2470S PILOT FRAME, nowe, ekskluzywne okulary, które łączą w sobie ducha i doskonałość obu włoskich marek.

Okulary charakteryzują się metalowym mostkiem z widocznymi śrubami. Wykonano je z wyjątkową dbałością o szczegóły, aby zapewnić maksymalną ochronę. Oprawa z brązu ma zauszniki wzbogacone słynnym stylizowanym motywem Arrow and Meflecto. Wykończono to żółtymi końcówkami, gdzie osadzono logo Stone Island Compass. Model ma jasnoniebieskie soczewki polaryzacją i z wygrawerowanymi logo Persol oraz Stone Island, po jednym na każdą soczewkę.

okulary stone island x persol 1 okulary stone island x persol 2 okulary stone island x persol 3 okulary stone island x persol 4 okulary stone island x persol 5

Okulary przeciwsłoneczne będą dostarczane z wielofunkcyjnym pudełkiem, które zawiera okulary przeciwsłoneczne i dedykowane etui. Dochodzi do tego markowa smycz i specjalny zestaw do czyszczenia, uosabiający zarówno DNA marki, jak i istotę ich odzieży roboczej.

Okulary Persol x Stone Island będą dostępne w sprzedaży już od 29 września. Pojawią się zarówno na stronie internetowej producenta okularów, jak i w sklepie online SI. W nowe okulary zostaną również zatowarowane najlepsze sklepy na całym świecie. Do tego czasu zapoznajcie się z załączonymi zdjęciami i krótkim video.

okulary persol x stone island 5 okulary persol x stone island 1 okulary persol x stone island 3 okulary persol x stone island 2 okulary persol x stone island 4 okulary persol x stone island 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: