- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaOto kolaboracyjna kolekcja okularów Raised by Wolves x AKILA

Oto kolaboracyjna kolekcja okularów Raised by Wolves x AKILA

Przed Wami kolaboracyjna kolekcja okularów Raised by Wolves x AKILA, która jest już dostępna w sprzedaży, a poprzez ten wpis dokładnie się z nimi zapoznasz.

Wychodzi na to, że kalifornijski brand z Los Angeles chce mocno zaistnieć na streetwearowym rynku, ponieważ nie jest to ich pierwszy taki projekt. Kilka postów temu prezentowaliśmy ich wspólny przedsięwzięcie z nowojorskim brandem 10.Deep.

Tym razem świeże propozycje są zdecydowanie bardziej klasyczne i stonowane, a na warsztacie był model opisywany jako Studio. Do wyboru będziemy mieli dwie opcje kolorystyczne, które korzystają z odcieni szarości oraz zieleni. Każda z wersji ma przezroczystą ramkę z octanu, odporne na zarysowania nylonowe soczewki ze 100-procentową ochroną przed promieniowaniem UV oraz stalowe rdzenie zauszników pokryte złotem. Każda para będzie dostarczona ze ściereczką do czyszczenia z mikrofibry pokrytą lampartowym kamuflażem i naklejkami kanadyjskiej firmy.

Okulary Raised by Wolves x AKILA Studio 2.0 są już dostępne w sprzedaży w ich sklepie online. Cena ustawiona jest na poziomie $95 dolarów.

Okulary Raised by Wolves x Akila Studio 1 Okulary Raised by Wolves x Akila Studio 2 Okulary Raised by Wolves x Akila Studio 3 Okulary Raised by Wolves x Akila Studio 4 Okulary Raised by Wolves x Akila Studio 5 Okulary Raised by Wolves x Akila Studio 6

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: