Japoński brand Onitsuka Tiger zaprezentował właśnie dwa warianty kolorystyczne modelu Colorado 85, które przy obecnej pogodzie na pewną będą dobrą alternatywą dla zimowego obuwia.

Mianowicie mamy do czynienia z następującymi zestawieniami: Black/Silver oraz Black/Burgundy. Pierwszy z nich posiada czarną cholewkę, która uzupełniona jest o białą podeszwę. Ponadto takie elementy jak boczne panele, języki, branding oraz sznurówki również zabarwiono na czerń. Drugi wariant to już inna bajka. Mimo że postawiono na dominujący burgund, w tym przypadku skóra wygląda, jakby była wypalana. Daje nam to naprawdę dobry efekt.

Natomiast, jeśli któraś z par wpadła Wam w oko to koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową Sneaker Politics.

Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_3_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_9_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_14_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_7_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_8_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_6_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_13_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_10_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_15_grande Asics_Tiger_USA_Dress_Pack_Sneaker_Politics_Hypebeast_1_grande

Reklama
air jordan