- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaLifestyleAkcesoriaOto druga odsłona kolaboracji Gorillaz x Casio G-Shock

Oto druga odsłona kolaboracji Gorillaz x Casio G-Shock

Nic dziwnego, że po sukcesie zeszłorocznej kooperacji Casio G-Shock po raz kolejny wchodzi w kolaborację z ekipą Gorillaz. Przed Wami zdjęcia nowych projektów.

Nowe wydania będą się składać z dwóch różnych modeli zegarków Casio G-Shock, będą to mianowicie DW-5600 i GA-2000. Czerpią one inspirację z dwóch hitowych albumów zespołu Gorillaz i The Now Now. Podobnie jak w przypadku zwykłych produktów G-SHOCK, oba prezentowane tu zegarki będą odporne na wstrząsy, wibracje i wodę.

Smuklejszy Casio G-Shock DW-5600 przyjmie charakterystyczną oprawę albumową The Now Now. Zegarek zarówno na pasku i kopercie został zdominowany przez kolor czarny, a zdobią go jasnoniebieskie oraz różowe akcenty i dodatki. Podświetlenie na ekranie wyświetla dwukolorowe logo „NOW”, dzięki czemu zegarek jest naprawdę wyjątkowym hołdem dla albumu z 2018 roku.

Jeśli chodzi o Casio G-Shock GA-2000, czyli o jeden z najnowszych modeli G-SHOCK to jego budowa jest zdecydowanie bardziej masywna. Zegarek będzie ozdobiony grafiką z tytułowego debiutanckiego albumu brytyjskiego zespołu. Na paskach znajdziemy nadruk ze wzorem kamuflażu, z kolei na czarnej kopercie znajdziemy znaczniki godzin w zgniłej militarnej zieleni. Zegarek w specjalnej edycji będzie również wyposażony w pudełko kolekcjonerskie, ozdobione wizerunkami oryginalnych postaci Gorillaz z 2001 roku.

Premiera zegarków Gorillaz x Casio G-Shock odbędzie się 18 września w ich sklepie online.

Gorillaz x Casio G-Shock 1 Gorillaz x Casio G-Shock 2 Gorillaz x Casio G-Shock 3 Gorillaz x Casio G-Shock 4 Gorillaz x Casio G-Shock 5 Gorillaz x Casio G-Shock 7 Gorillaz x Casio G-Shock 9 Gorillaz x Casio G-Shock 10

- Reklama -Air Jordan 5
- Reklama -Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: