- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto jak będą wyglądały buty Dior B23, które zaprojektował Shawn Stussy

Oto jak będą wyglądały buty Dior B23, które zaprojektował Shawn Stussy

Dior oprócz kolaboracyjnych butów Air Jordan 1, przygotował również specjalną wersję swoich flagowych trampek – Dior B23, za projekt których odpowiadał Shawn Stussy. Poniżej znajdziecie ich pierwsze dokładne zdjęcia.

Kilka miesięcy temu Shawn Stussy (twórca marki Stussy) zasiadł przy jednym stole projektowym z Kimem Jonesem, dyrektorem kreatywnym francuskiego domu mody Dior. Oprócz wspólnej kolekcji odzieży, którą prezentowaliśmy Wam w osobnym wpisie, na sklepowe półki przygotowali również jeden z ich flagowych modeli butów – B23.

Buty będą spoczywały na białych podeszwach, przy czym w jednym wariancie zobaczymy klasyczną czarną „metkę” z nazwą francuskiego domu mody, natomiast przy drugiej opcji nazwa pojawia się w odręcznie napisanej wersji.

Ten pierwszy wariant utrzymany w czarno białej kolorystyce będzie miał pionowe pasy pokryte rozmaitymi rysunkami, wzorami i kwiatkami stworzonymi przez Shawna. Druga opcja będzie w klasycznym wydaniu z napisami 'Dior Oblique’, ale na kostce pojawia się grafika osy z głową kościotrupa i napisem Dior Worldwide.

Szczegóły premiery butów Shawn Stussy x Dior B23 nie są jeszcze znane, ale jak tylko zdobędziemy ich dokładne zdjęcia i datę premiery to od razu damy Wam znać.

Shawn Stussy x Dior B23 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: