- Reklama -NIkeNIke

Oto kolejna wersja Multicolor w modelu adidas Ultra Boost

Kolorystyka Multicolor jest uwielbiana przez wszystkich fanów biegówek. Designerzy niemieckiej marki spod znaku Trzech Pasków dobrze o tym wiedzą, więc przygotowali kolejną wariację kolorystyczną na modelu adidas Ultra Boost, z którą możecie się zapoznać poprzez załączone poniżej fotografie.

Na pierwszy rzut oka wzór i kolory mogą przywodzić Wam na myśl stary babciny sweter i nie będzie to jakieś zaskakujące skojarzenie. Świeży wariant Boostów będzie miał tak jakby dwa wzory i układy kolorów. Przód cholewki będzie w jaśniejszym odcieniu, natomiast tył i kołnierz to drugi wzór oraz ciemniejsze barwy. Dopełnieniem myśli designerów w kwestiach cholewki jest beżowa wyściółka, stabilizator pięty oraz trzy paski na boku. Wszystko to spoczywać będzie na białej podeszwie z czerwonym spodem.

Widoczne tu buty adidas Ultra Boost „Multicolor” wpadną w ciągu najbliższych dni do sklepu spod tego linku. Obserwujcie nowości na bieżąco.

adidas Ultra Boost Multicolor F36122 2 adidas Ultra Boost Multicolor F36122 3 adidas Ultra Boost Multicolor F36122 4 adidas Ultra Boost Multicolor F36122 5 adidas Ultra Boost Multicolor F36122 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: