- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersOto kolekcja Firmament x Vans Vault "Modern Life"

Oto kolekcja Firmament x Vans Vault „Modern Life”

Ten wpis zapozna Was bliżej ze świeżą kolaboracyjną kolekcją „Modern Life”, za którą stoi zespół designerów Firmament x Vans Vault.

Firmament to niebiecki butik z Berlina, który już od kilkunastu lat serwuje nam streetwear i sneakersy z wysokiej półki i w limitowanych ilościach. Obok tego wypuszczają swoje własne kolekcje i wchodzą w kooperację z innymi markami, jak chociażby teraz z Vans Vault. Obie firmy łączą się, aby zapewnić odbicie nowoczesnego społeczeństwa poprzez poniższe projekty. Kolekcja wizualizuje jednokierunkową i dwukierunkową komunikację, w którą angażujemy się codziennie za pośrednictwem internetu, telewizji i innych kanałów medialnych.

W skład kolekcji wchodzą trzy modele butów, mowa o Vans Epoch Sport, Classic Slip-On oraz Authentic. Ten pierwszy został wykonany z czarnego zamszu i dopełniony skórzanymi akcentami. Następny ma czarny toebox pokryty napisami, kolor czarny pojawia się również na pięcie, natomiast boki mamy w bieli. Ostatni model to miks czerni i bieli, ale design bazuje na nasieniu napisów na kontrastowym tle. W kolekcji pojawiły się również t-shirty, a także bluzy i spasowane z nimi spodnie dresowe.

Pre-launch kolekcji Firmament x Vans Vault „Modern Life” w sklepie stacjonarnym odbędzie się 29 listopada, natomiast w sklepie internetowym pojawią się już 1 grudnia.

Firmament x Vans Vault Modern Life 3 Firmament x Vans Vault Modern Life 1 Firmament x Vans Vault Modern Life 2 Firmament x Vans Vault Modern Life 4 Firmament x Vans Vault Modern Life 5 Firmament x Vans Vault Modern Life 6

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: