- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaOto kolekcja toreb Aries x Porter "Chain Print"

Oto kolekcja toreb Aries x Porter „Chain Print”

Jesteśmy świadkami kolaboracji Aries x Porter, czyli współpracy pomiędzy firmami z dwóch końców świata. Efektem ich działań jest kolekcja toreb „Chain Print”, z którą zapoznacie się poprzez wklejone poniżej fotografie.

Brytyjski brand Aries zgłosił się do leciwej i kultowej już firmy Porter, której specjalizacją są wszelkiego rodzaju torby, pokrowce i saszetki. Motywem przewodnim świeżej partii nowości jest złoty łańcuch, z którym łączona jest brytyjska marka. Została ona użyta na saszetkach na pasku, torbach oraz na portfelach, które zabarwione na kolor czarny oraz na militarną zieleń. Projekt dopełniają odpowiednio czerwone oraz niebieskie akcenty przy zapięciach i paskach, a także czarne metki z nazwami obu marek biorących udział w przedsięwzięciu. Wszystko to zostało wyprodukowane ręcznie w Japonii, więc o jakość i wykonanie nie musimy się martwić.

Przedstawiona tu kolekcja toreb Aries x Porter „Chain Print” pojawi się w sklepie internetowym brytyjskiej marki już 21 lutego bieżącego roku.

Aries x Porter Chain Print 2 Aries x Porter Chain Print 3 Aries x Porter Chain Print 1 Aries x Porter Chain Print 5 Aries x Porter Chain Print 4 Aries x Porter Chain Print 6 Aries x Porter Chain Print 7 Aries x Porter Chain Print 9 Aries x Porter Chain Print 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: