- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearOto limitowana kolekcja END. x Needles „Paisley”

Oto limitowana kolekcja END. x Needles „Paisley”

Ten tydzień rozpoczynamy nowościami powstałymi w partnerstwie na linii END. x Needles. Owocem ich wspólnej działalności jest limitowana kolekcja zatytułowana „Paisley”.

Needles to jedna z pierwszych marek własnych Nepenthes założona przez Keizo Shimizu w 1988 roku. Brand wyróżnia się łączeniem starego amerykańskiego stylu militarnego z japońskimi tkaninami. Możecie go kojarzyć z charakterystycznego „motylka” umieszczanego na niektórych pozycjach z kolekcji.

Z okazji 15 lecia działalności brytyjskiego sklepu END. powstała specjalna kolekcja, której motywem przewodnim jest wzór Paisley. Pojawia się on na dwóch różnych dresach z rozpinanymi bluzami i utrzymanymi w klimacie lat ’70. Cały projekt utrzymany jest w luźnej, zrelaksowanej stylistyce i nasycony niewymuszoną nonszalancją, która definiuje luksusową odzież sportową.

Pierwszy z nich został pokryty niemalże w całości wspomnianym wzorem, który został dopełniony czerwonymi czarnymi pasami na bokach rękawów i nogawek oraz czerwonymi ściągaczami. Natomiast drugi jest swego rodzaju alternatywnym wydaniem zamieniającym miejscami wspomniane wyżej motywy.

Prezentowana poniżej kolekcja END. x Needles „Paisley” będzie osiągalna od 15 maja, a już teraz możecie zapisać się do losowania pod tym linkiem.

END x Needles Paisley 1 END x Needles Paisley 2 END x Needles Paisley 3 END x Needles Paisley 4 END x Needles Paisley 5 END x Needles Paisley 6 END x Needles Paisley 7 END x Needles Paisley 8 END x Needles Paisley 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: