- Reklama -NikeNike
Strona głównaBiznesOto najlepiej sprzedające się sneakersy 2019 roku. Totalna dominacja Nike!

Oto najlepiej sprzedające się sneakersy 2019 roku. Totalna dominacja Nike!

Siedząc w sneakersowej branży wiemy jedno – środowisko i moda jedno, a rynek drugie. To co popularne i pożądane w naszym środowisku ma się trochę inaczej do tego jak wygląda rynek jako całość, ze wszystkimi klientami.

Dziś pojawiły się informacje o najlepiej sprzedających się sneakersach 2019 roku na terenie Stanów Zjednoczonych. Wprawdzie to tylko jeden kraj, ale jego ogrom i wpływ na rynek światowy jest niepodważalny. Jak widać na poniższej liście jesteśmy świadkami totalnej dominacji Nike, a tuż obok zasiada adidas i Vans. Trzeba pamiętać, że właścicielami Jordan Brand i Converse jest Nike Inc.

Poniższa lista prezentuje modele butów, które cieszyły się największym zainteresowaniem klientów, a nie jedynie dana pojedyncza kolorystyka, mowa o samym modelu.

Podium jest zdominowane przez Nike. Najpopularniejsze były stosunkowo młode Air Max 270, tuż za nimi widzimy leciwe klasyki Air Force 1, a na trzecim miejscu uplasowały się Nike Tanjun, czyli propozycja z niskiej półki cenowej.

adidas ma swoich przedstawicieli na 4 i 6 miejscu, a są to odpowiednio NMD oraz Yeezy 350 V2. Pomiędzy nimi znalazły się obchodzące w zeszłym roku 30 lecie – Air Jordan 4. Następnie mamy markę Vans z modelem Ward (takie tańsze Old Skool z ciut innym przeszyciem).

Pierwszą dziesiątkę zamykają klasyczne Chucki od Converse, nadal popularne Air Max 97 i Air Jordan 11, które pomimo pojawienia się w ograniczonej ilości kolorystyk do zaledwie kilku sztuk sprzedały się w ogromnej ilości.

1. Nike Air Max 270 – Kupisz tutaj

najpopularniejsze sneakersy 1

2. Nike Air Force 1 Low – Kupisz tutaj

najpopularniejsze sneakersy 2

3. Nike Tanjun – Kupisz tutaj

najpopularniejsze sneakersy 3

4. adidas NMD R1 – Kupisz tutaj

najpopularniejsze sneakersy 4

5. Nike Air Jordan 4 – Kupisz tutaj

najpopularniejsze sneakersy 5

6. adidas YEEZY Boost 350 V2 – Kupisz tutaj

najpopularniejsze sneakersy 6

7. Vans Ward – Kupisz tutaj

najpopularniejsze sneakersy 7

8. Converse Chuck Taylor OX low

najpopularniejsze sneakersy 8

9. Nike Air Max 97 – Kupisz tutaj

najpopularniejsze sneakersy 9

10. Nike Air Jordan 11 – Kupisz tutaj

najpopularniejsze sneakersy 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: