- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Oto najnowsza kolekcja Diamond Supply Co. x Puma

Wieloletnia przyjaźń na linii Diamond Supply Co. x Puma została właśnie scementowana kolejnym wspólnym projektem, z którym zapoznamy Was poprzez ten wpis.

Diamond Supply Co. to streetwearowy i skateboardowy brand, który powstał w 1998 roku. Jego założycielem był Nicholas Tershay (znany jako Nick Diamond). Z kolei marki Puma nie musimy przedstawiać chyba nikomu.

Widoczna w dalszej części wpisu kolekcja jest już kolejnym ich wspólnym przedsięwzięciem. Najświeższa kolekcja przynosi nam trzy osobne pozycje. Są to dwa modele butów – kultowe Suede i nowe Cali-0, a także klapki Leadcat.

Model Puma Suede został wykonany z zamszu, który został zabarwiony przy pomocy techniki Tie-Dye, która w tym roku cieszy się ogromną popularnością. Postawiono na charakterystyczny dla kalifornijskiej marki turkus oraz biel. Dopełniono to czarną metką na języku, białą podeszwą oraz wyciętym diamentem na zapiętce. W jednolitym turkusowym kolorze pozostał boczny branding oraz wyściółka.

Z kolei Puma Cali-0 to cholewka w bieli, a kolor turkusowy widzimy na delikatnych akcentach jak napis po boku czy kołnierz cholewki. Skórzana konstrukcja buta została dopełniona półprzezroczystą mleczną podeszwą oraz wyciętym diamentem na tyle buta.

Na koniec mamy klapki Puma Leadcat, które podobnie jak wyżej wspomniane Suedy zostały zabarwione na turkusowo, przy czym czeroki pas idący górą jest utrzymany w zabarwieniu z techniki tie-dye.

Premiera nowej kolekcji Diamond Supply Co. x Puma przewidziana jest na 25 maja bieżącego roku.

Diamond Supply Co x Puma Suede 1 Diamond Supply Co x Puma Suede 2 Diamond Supply Co x Puma Suede 3 Diamond Supply Co x Puma Suede 4 Diamond Supply Co x Puma Suede 5 Diamond Supply Co x Puma Suede 6 Diamond Supply Co x Puma Suede 7 Diamond Supply Co x Puma Cali-0 1 Diamond Supply Co x Puma Cali-0 2 Diamond Supply Co x Puma Cali-0 3 Diamond Supply Co x Puma Cali-0 4 Diamond Supply Co x Puma Cali-0 5 Diamond Supply Co x Puma Cali-0 6 Diamond Supply Co x Puma Leadcat 1 Diamond Supply Co x Puma Leadcat 2 Diamond Supply Co x Puma Leadcat 3 Diamond Supply Co x Puma Leadcat 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: