- Reklama -NIkeNIke

Oto New Balance 327 „Pride” wspierające ruch LGBT

Dzisiaj odbyła się premiera kilku kolorystyk całkiem nowego modelu New Balance 327 i możemy śmiało ogłosić, że ten model to strzał w dziesiątkę, ponieważ większość został wyprzedana do zera. Wspominamy o tym, ponieważ już niedługo w sprzedaży pojawi się wersja „Pride” wspierająca ruch LGBT.

Nowa sylwetka inspirująca się tradycyjnymi biegówkami z lat ’70 i ’80 nadchodzi z cholewką w kolorze białym, której towarzyszą zamszowe panele w kilku kontrastowych barwach. Nosek mamy w czerni i błękicie, a tył cholewki to połączenie czerwieni i żółci – w obu przypadkach wygląda to jak złożone dwie różne cholewki w jeden but. Natomiast okolice sznurowania to akcenty we wrzosie, różu, pomarańczu i zieleni.

Na języku umieszczono dodatkowo tęczową flagę wiązaną z ruchem LGBT. Wisienką na torcie wydaje się być serduszko na języku i napis „Love Since 1906” na wkładkach. Wszystko to zostanie postawione na białej podeszwie z brązowym spodem.

Premiera opisywanych butów New Balance 327 „Pride” przewidziana jest na czerwiec bieżącego roku. Powinny pojawić się w oficjalnym sklepie NB pod tym linkiem, a do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi fotografiami.

New Balance 327 Pride 1 New Balance 327 Pride 2 New Balance 327 Pride 3 New Balance 327 Pride 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: