- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearOto nowa kolekcja Keith Haring x Diamond Supply Co

Oto nowa kolekcja Keith Haring x Diamond Supply Co

Nieżyjący już Keith Haring i jego dzieła po dziś dzień wzbudzają podziw u niezliczonej rzeszy fanów, więc nie dziwi fakt, że szereg brandów stara się rozpowszechniać jego talent na swoich produktach. Jedną z najnowszych marek, które korzystają z jego dziedzictwa jest kalifornijski brand Diamond Supply Co, za którym stoi Nick Tershay.

„Kiedy byłem dzieckiem, byłem wielkim fanem Keitha Haringa” – wyjaśnia Nick Tershay, założyciel Diamond Supply Co. „Miałem koszulę Keith Haring South Africa i cały czas ją nosiłem. Wspaniale jest móc współpracować z artystami, których szanowałem jako dziecko ”.

W ofercie tej marki znajdziemy głównie bluzy z kapturem, longsleeve’y, a także t-shirty ozdobione postaciami z dzieł Haringa. Moc kolorów lub rozbudowane grafiki od razu przykuwają uwagę. Kolekcja została dopełniona szortami, spodniami dresowymi, a także czapkami, które zaprojektowano w podobny sposób.

Widoczne poniżej nowości z kolekcji Keith Haring x Diamond Supply Co pojawią się w ich sklepie online już 20 listopada.

Keith Haring x Diamond Supply Co 1 Keith Haring x Diamond Supply Co 2 Keith Haring x Diamond Supply Co 3 Keith Haring x Diamond Supply Co 4 Keith Haring x Diamond Supply Co 5 Keith Haring x Diamond Supply Co 6 Keith Haring x Diamond Supply Co 7 Keith Haring x Diamond Supply Co 8 Keith Haring x Diamond Supply Co 9 Keith Haring x Diamond Supply Co 10 Keith Haring x Diamond Supply Co 11 Keith Haring x Diamond Supply Co 12 Keith Haring x Diamond Supply Co 13 Keith Haring x Diamond Supply Co 14 Keith Haring x Diamond Supply Co 15 Keith Haring x Diamond Supply Co 16 Keith Haring x Diamond Supply Co 17 Keith Haring x Diamond Supply Co 18 Keith Haring x Diamond Supply Co 19 Keith Haring x Diamond Supply Co 20 Keith Haring x Diamond Supply Co 21 Keith Haring x Diamond Supply Co 22 Keith Haring x Diamond Supply Co 23 Keith Haring x Diamond Supply Co 24 Keith Haring x Diamond Supply Co 25 Keith Haring x Diamond Supply Co 26 Keith Haring x Diamond Supply Co 27 Keith Haring x Diamond Supply Co 28

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: