Strona główna Styl Sneakers Balenciaga prezentuje nowy model Track.2

Balenciaga prezentuje nowy model Track.2

Hiszpański dom mody Balenciaga po sukcesach modelu Triple S i Track Trainer prezentuje kolejne sneakersy w swoim portfolio. Przed Wami model Balenciaga Track.2 czyli następca wspomnianego wcześniej modelu.

Na pierwszy rzut oka nowa sylwetka zbytnio się nie różni od poprzednika, ale niech Was to nie zmyli. Nowe wydanie wykonane ze skóry i siateczki zostało skonstruowane z wielowarstwowej kompozycji aż 176 pojedynczych elementów i paneli. Model inspirowany butami hikingowymi o bardzo technicznej stylistyce została zaprojektowane tak by mieć bardziej oddychającą cholewkę i łączyć metaliczne akcenty z kolorem. Z kolei podeszwa wykonana z pianki EVA o dwóch gęstościach jest nie tylko wygodna, ale jest również lekka.

Jeśli chodzi o kwestie brandingu to nazwa modelu Track.2 pojawia się na języku, z kolei napis Balenciaga zostaje umiejscowiony w okolicach kołnierzach na boku cholewki. Na pierwszy ogień idą trzy wersje kolorystyczne, pierwsza jest biaława, druga czarna, z kolei ostatnia to odcienie szarości przełamane akcentami w czerwieni i kolorze niebieskim.

Buty Balenciaga Track.2 są częścią ich jesiennej kolekcji na 2019 rok, a data premiery w ich sklepie online przewidziana jest na 18 czerwca. Kilka dni po tym powinny pojawić się u dealerów hiszpańskiej marki jak chociażby warszawski Vitkac.

Balenciaga Track 2 1 Balenciaga Track 2 2 Balenciaga Track 2 3

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: