- Reklama -NikeNike

Luka Doncic startuje ze swoją linią butów Jordan Luka 1

W grudniu 2019 roku Jordan Brand i Luka Doncic podpisali lukratywny kontrakt na współpracę. Po bardzo udanych sezonach indywidualnych, młoda gwiazda NBA doczekała się własnej linii butów! Przed Wami buty Jordan Luka 1!

Buty Luka 1 zostały zaprojektowane z myślą o sposobie gry Luki Dončića, częstej zmianie tempa oraz kierunku biegu. Buty wyposażono w nowy system IsoPlate z pełnowymiarową pianką Formula 23 w podeszwie środkowej. Buty są zgodne z długą linią innowacyjnych systemów wydajności Jordan Brand, takich jak Flight Plate w modelu Air Jordan XXVIII czy Eclipse Plate, który zadebiutował w modelu Air Jordan XXXIV.

A jak to działa i jakie są korzyści z ich użytkowania?

Rama IsoPlate wychodzi w górę i otula boczną przednią część, aby jeszcze lepiej utrzymać stopę podczas ruchów wielokierunkowych. Pomyśl chociażby o kroku w tył, Euro stepie, crossoverze, a nawet ruchach defensywnych.

Natomiast pianka Formula 23 jest jedną z najbardziej zrównoważonych pianek produkowanych przez markę Nike. Została zaprojektowana tak, aby była lekka i sprężysta, aby pomóc graczom czuć się świeżo przez cztery kwarty gry. Górna część jest mocowana za pomocą kabli FlightWire, aby uzupełnić pakiet zabezpieczający.

A gdzie upić buty Jordan Luka 1?

Jordan Brand jeszcze oficjalnie nie zakomunikował kiedy nowy model Doncica zadebiutuje w ich sklepie internetowym. Zatem musicie sprawdzać na bieżąco ich dział nowości w ciągu najbliższych dni / tygodni.

doncic buty jordan luka 1 1 doncic buty jordan luka 1 2 doncic buty jordan luka 1 3

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: