- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPrzed Wami nowość w postaci New Balance 990v5

Przed Wami nowość w postaci New Balance 990v5

Już niedługo na sklepowe półki wjedzie piąta już wersja kultowych biegówek amerykańskiej marki. Przed Wami zdjęcia oraz szczegółowe informacje na temat New Balance 990v5.

Przed oczami macie klasyczne biegówki z 1982 roku, które debiutowały na rynku jako najbardziej zaawansowany technologicznie but w portfolio amerykańskiego brandu. Przez lata wysoka wartość ukryta pod płaszczem „szarego buta” sprawiła, że model nie tylko był jedną z ulubionych pozycji pośród biegaczy, ale z czasem pojawił się na nogach sneakerheadów i przedstawicieli świata mody. Obecnie mówi się o nich, że noszą je modelki z Londynu i zwykli ojcowie w Ohio.

Przejdźmy jednak do bohatera wpisu, czyli wydania New Balance 990v5. Świeże wydanie zachowuje najbardziej charakterystyczne cechy pierwowzoru, ale zostało ono unowocześnione na potrzeby dzisiejszego klienta. Obok zmian w sylwetce buta wykonanego z klasycznego zestawienia zamszu i siateczki pojawia się kilka innych smaczków jak chociażby poliuretanowy power strap, nowa wkładka Ortholite oraz odświeżone oznaczenia na języku i cholewce.

W dobie manufakturowania produktów i taniej siły roboczej warto sięgnąć po wysoką jakość, a taką właśnie otrzymujemy w przypadku wydań Made in USA. Poniżej widzicie kilka zdjęć z amerykańskiej fabryki pod Bostonem, gdzie po dziś dzień buty są produkowane w dużej mierze ręcznie.

I na koniec zapewne pojawia się w Waszej głowie pytanie – gdzie w Polsce kupić New Balance 990v5 w szarej, limitowanej wersji. Już spieszymy z informacjami. Buty będą dostępne od 4 maja, wyłącznie w koncepcie Chmielna 20 Lab w Warszawie (polecamy składać zamówienia w przedsprzedaży).

New Balance 990v5 0 New Balance 990v5 1 New Balance 990v5 2 New Balance 990v5 3 New Balance 990v5 4 New Balance 990v5 5

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: