- Reklama -NIkeNIke

Oto nowy model adidas Day Jogger, czyli następca Nite Jogger

Niemiecki brand spod znaku Trzech Pasków wchodzi w nowy sezon wraz z całkiem nowym modelem butów adidas Day Jogger, który jest kontynuacją myśli przedstawionej w modelu Nite Jogger sprzed kilku sezonów.

Zaczniemy od dołu, nowa sylwetka ze stajni Drei Streifen będzie stała na podeszwie z pianki Boost jak swój poprzednik, więc o komfort i amortyzację nie musimy się martwić. Wydaje się jednak, że Day Jogger są bardziej pochylone ku przodowi, coś na wzór modeli wyczynowych z podwyższoną piętą i mają dodatkowo nieco bardziej elegancką i aerodynamiczną cholewką.

To co się rzuca w oczy w pierwszej kolejności to stabilizator pięty z tworzywa, który w przeciwieństwie do swoich kolegów schodzi bardziej na boki cholewki niż na jej tył. Konstrukcja całości opiera się w głównej mierze na ripstop nylonie, któremu towarzyszą zamszowe panele na nosku oraz pod wspomnianym stabilizatorem na tyle buta. Kropką nad i jest syntetyk w okolicach małego palca i oczek na sznurówki oraz termozgrzewalne trzy paski w bocznych sektorach cholewki.

Buty adidas Day Jogger pojawią się w pięciu różnych kolorystykach, trzech dla mężczyzn i dwóch dla kobiet. Zapoznaj się z nimi poprzez dołączone poniżej fotografie, a jeśli chodzi o kwestie dostępności to buty znajdziecie w oficjalnym sklepie adidas w ciągu najbliższych dni / tygodni.

adidas Day Jogger FW4041 1 adidas Day Jogger FW4041 2 adidas Day Jogger FW4817 1 adidas Day Jogger FW4817 2 adidas Day Jogger FW4818 1 adidas Day Jogger FW4818 2 adidas Day Jogger FW4828 1 adidas Day Jogger FW4828 2 adidas Day Jogger FW4829 1 adidas Day Jogger FW4829 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: