- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersOto nowy projekt Sonra x Puma Suede 50th Anniversary

Oto nowy projekt Sonra x Puma Suede 50th Anniversary

Po pierwszej kolaboracji Sonra x 24 Kilates dobrze znany wszystkim sneakerheadom Hikmet Sugoer wchodzi w dość specyficzny projekt. Przed Wami efekty kolaboracji Sonra x Puma Suede 50th Anniversary.

Kolaboracje na linii sklep i dana marka to normalność, czasami dochodzi do trójstronnej współpracy, ale nadal są to przedstawiciele całkiem różnych środowisk. Tym razem za  projekt odpowiedzialne były dwie marki obuwnicze, co nie zdarza się codziennie (szczerze to nie przychodzi mi do głowy żaden taki projekt).

Widoczny tu projekt butów Puma Suede z okazji ich 50 lecia to konstrukcja oparta na włochatym miętowym zamszu. Zerknijcie jednak na formstripe, który pokryty jest strukturą imitującą skórę węża (jest to odniesienie do wcześniejszych projektów Hikmeta dla Pumy). Wielki złoty napis Sonra pojawia się na lacelocku, logotyp marki zostaje wytłoczony na pięcie z boku oraz pojawia się na zapiętce. Z kolei na spodzie białej podeszwy widzimy czarny napis „Yiprat”. Kropką nad i jest brązowa skórzana wyściółka.

Premiera opisywanych tu butów Sonra x Puma Suede 50th Anniversary przewidziana jest na 30 sierpnia. Ich cena ustawiona jest na poziomie 130 €, a zgarnąć je będzie można poprzez stronę marki Sonra już o północy.

Buty wykonano w Rumunii i jest to wydanie limitowane na Europę.

Sonra x Puma Suede 50th Anniversary-1 Sonra x Puma Suede 50th Anniversary-2 Sonra x Puma Suede 50th Anniversary-3 Sonra x Puma Suede 50th Anniversary-4 Sonra x Puma Suede 50th Anniversary-5 Sonra x Puma Suede 50th Anniversary-6 Sonra x Puma Suede 50th Anniversary-7

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: