- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleTechnologiaOto nowy zegarek Apple Watch Series 5

Oto nowy zegarek Apple Watch Series 5

Podczas wczorajszej konferencji Apple w Steve Jobs Theatre zaprezentowano nie tylko nowe iPhone 11 i iPhone 11 Pro, ale również zegarek Apple Watch Series 5.

Na pierwszy rzut oka nowa, 5-ta już seria, nie różni się zbytnio od poprzednika, ale diabeł tkwi w szczegółach. Najważniejszą zmianą jest ekran zegarka, który został zaprojektowany tak, by mógł być cały czas włączony. Nowe urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz OLED typu LTPO, który potrafi zmniejszyć tempo odświeżania ekranu z 60 Hz do 1 Hz. Dzięki temu pobór prądu maleje, a nowy zegarek potrafi pracować 18 godzin na jednym ładowaniu.

Kolejną, ale już zdecydowanie mniej ważną nowością jest kompas oraz szybsze wybieranie numerów alarmowych. Seria 5 będzie miała najszerszy jak dotąd asortyment wykończeń, obudowa została wykonana w 100 proc. z recyclingowanego aluminium, dostępne będą wydania ze stali nierdzewnej oraz z tytanu i ceramiki. W ofercie nie zabraknie także nowych modeli Nike i Hermès.

Zegarek Apple Watch 5 będzie dostępny od 20 września bieżącego roku. Jeśli chodzi o ceny to rozpoczyna się ona od poziomu 1999 zł i w zależności od rodzaju koperty i paska cena zmienia się w górę. Może zamówić swój model w sklepie Apple pod tym linkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=5bvcyIV4yzo

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: