- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto oficjalne zdjęcia butów Hot Rod LA x Vans Vault "First...

Oto oficjalne zdjęcia butów Hot Rod LA x Vans Vault „First Love”

Przed Wami na ekranach Waszych urządzeń zestaw „First Love”, który powstał dzięki zespołowi stworzonemu na linii Hot Rod LA x Vans Vault.

Designerzy z linii Vault zaprosili do współpracy przedstawicieli sklepu Hot Rod z Los Angeles, a projekt ten był ich pierwszym w historii. Trochę dziwi, że tak popularny dealer amerykańskiej marki dopiero teraz został zaproszony do współpracy, ale lepiej późno niż wcale.

Przejdźmy jednak do rzeczy, bohaterem tego wpisu jest zestaw „First Love”, na którego składają się dwie klasyczne sylwetki: OG Era LX oraz OG Style 36 LX. Inspiracją stojącą za tym projektem była miłość od pierwszego wejrzenia, chodzi o sytuację kiedy właściciel sklepu Hot Rod dostał swoją pierwszą parę Vansów już w 1983 roku jak prezent urodzinowy.

Obie pary zostały zaprojektowane w podobny sposób, czyli na cholewce widzimy ciemnobrązowy zamsz wpadajacy delikatnie w kolor bordowy, który towarzyszy panelom pokrytym z czarno białą orygonalną szachownicę. Dochodzą do tego mocne detale jak haftowane złoto logo na języku, skórzane wyściółki czy sklepowe hasło „get your Vans at Hot Rod” umieszczone na metce Vans.

Premiera butów Hot Rod LA x Vans Vault „First Love” odbędzie się w ich sklepie online już 17 sierpnia.

Hot Rod LA x Vans Vault First Love 1 Hot Rod LA x Vans Vault First Love 2 Hot Rod LA x Vans Vault First Love 3 Hot Rod LA x Vans Vault First Love 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: