- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersOto pierwsze zdjęcia IRAK x adidas ZX 8000 (A-ZX Series 2020)

Oto pierwsze zdjęcia IRAK x adidas ZX 8000 (A-ZX Series 2020)

Do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia butów IRAK x adidas ZX 8000, które mają być częścią zestawu A-ZX Series 2020. Oczywiście projekt znajdzie się pod literkami Ir.

Jak widać na załączonych fotografiach, nowy projekt będzie bardzo mocno nawiązywał do ekstremalnie limitowanych dwóch wydań adidas Rmx EQT Support Runner z 2007 roku. Nadchodzące kolorystyki będą miały odwzorowane poszczególne panele i kolory zgodnie ze wspomnianymi wyżej wydaniami.

Jedna z wersji będzie miała zatem czarną piętę i obudowę toeboxa, które zostały dopełnione szarymi panelami i czerwonymi językiem oraz wyściółką. Z kolei druga opcja będzie biała bazowe panele jak góra toeboxa, boki i piętę w kolorze czarnym, natomiast obudowa na przodzie będzie w czerwieni, a na bokach będą widniały szare elementy. Oczywiście nie zabraknie słynnego napisu IRAK 2020 na bokach, przez które buty o mało nie zostały wycofane kilkanaście lat temu.

Jak tylko zdobędziemy więcej informacji na temat premiery kolaboracji IRAK x adidas ZX 8000 w internetowym sklepie adidas to od razu damy Wam znać.

IRAK x adidas ZX 8000 1

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: