- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto pierwsze zdjęcia nowych Comme des Garcons x Nike Air Force 1...

Oto pierwsze zdjęcia nowych Comme des Garcons x Nike Air Force 1 Mid

Przyjaźń na linii Comme des Garcons x Nike trwa już kilka dobrych lat i nie zapowiada się na to by w najbliższym czasie się zakończyła. Podczas minionego paryskiego tygodnia mody zaprezentowano efekt ich kolejnej kolaboracji, mianowicie nowe wersje butów Air Force 1 Mid.

Projekt zaprezentowany na poniższych fotografiach może Wam przywodzić na myśl niedawno wydane Nike Air Max 95 w trzech wersjach kolorystycznych. Jak i tam, tak i tu japoński brand stawia na niechlujnie wykończone i nierówno docięte panele. Na chwilę obecną możemy się spodziewać dwóch klasycznych wersji kolorystycznych – białej i czarnej. Każda z nich została wykończona brandingiem japońskiego domu mody umieszczonym na zapięciu na rzep. Z kolei kontrastowy branding Nike pojawia się na zapiętkach. Kolejnym elementem charakterystycznym dla tych wydań jest boczny Swoosh, który zamiast być osobnym panelem, został ukształtowany samym przeszyciem.

Z racji tego, że buty Comme des Garcons x Nike Air Force 1 Mid zostały zaprezentowane podczas pokazu jesienno zimowej kolekcji na drugą połowę roku, to butów możemy się najwcześniej spodziewać w okresie wakacyjnym. Choć nie wykluczone, że pojawią się później.

Comme des Garcons x Nike Air Force 1 Mid 1 Comme des Garcons x Nike Air Force 1 Mid 2 Comme des Garcons x Nike Air Force 1 Mid 3 Comme des Garcons x Nike Air Force 1 Mid 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: