
Dziś miała miejsce premiera wspólnej kolekcji Noah x Frog Skateboards, która została zaprezentowana nie tylko poprzez zestaw fotografii dołączony w dalszej części wpisu, ale również krótkie skate video, które również znajdziecie poniżej.
Zaczynając od video – ekipy obu marek wybrali się w trip na wyspę Oahu na Hawajach. Razem z nimi zabrali się również filmowiec Alex Greenberg i fotograf Mark Custer, którzy udokumentowali całą podróż.
Jeśli chodzi natomiast o odzież to efektem ich wspólnych prac jest kolekcja obejmująca dwa t-shirty, koszulkę z kieszenią na piersi, jak również koszulka rugby na długi rękaw, dwie czapki z daszkiem oraz skateboardowy deck. Wymieniona odzież pojawia się w kilku wariantach koloryatycznych.
Niestety część kolekcji Noah x Frog Skateboards już się wyprzedała, ale pozostało jeszcze wiele propozycji, zresztą sami obadajcie ich sklep online.





























