- Reklama -NIkeNIke

Otwarcie BAZAR Concept Store już w ten weekend

Obecna na polskim rynku marka BAZAR, otwiera swój nowy concept store na katowickiej Koszutce. Nowo powstałe miejsce będzie połączeniem sklepu z multidyscyplinarną przestrzenią kreatywną.

Fundamentem odzieżowym będą wyselekcjonowane ubrania z drugiej ręki, które stanowią radosny powrót do początków działania sklepu. Regularnie dostarczane kolekcje odzieży używanej będą przygotowywane w oparciu o aktualne i nadchodzące trendy w modzie ulicznej, z uwzględnieniem ponadczasowej klasyki. Dzięki współpracy z lokalnymi pralniami wszystkie ubrania będą poddawane procesom starannego przygotowywania w celu dostarczenia klientom komfortowej jakości.

Nie zabraknie również polskich marek streetwearowych. Do tej pory BAZAR ogłosił współpracę z Unleashed, We Peace It Apparel, Diaval oraz Harpagan. Liczne kolaboracje wypełnią wnętrze różnorodnym asortymentem. Fani rowerów będą mogli skorzystać z oferty katowickiego Mechanika, a koneserzy dźwięków zapoznać się z selekcją sklepu vinylowego – MONOTON. Wrażliwe podniebienia spotkają się z propozycjami Johna Lemona i lodziarni Lodowato.

BAZAR to również przestrzeń twórcza, badająca kondycje miejskiej kultury oraz wchodząca z  nią w aktywny dialog. Organizowane eventy muzyczne z opcją live stream, jak również działania artystyczne t.j. wernisaże, warsztaty, panele dyskusyjne z udziałem artystów z Polski i zagranicy, będą stanowić ciekawą alternatywę.  Oficjalne otwarcie sklepu, odbędzie się 23.07.2016 o godzinie 10:00 i potrwa do 20:00. W trakcie otwarcia zobaczymy premiery nowych kolekcji marek współpracujących ze sklepem, specjalnie przygotowaną ofertę odzieży używanej oraz będziemy mogli poczęstować się darmowymi napojami oraz słodyczami. Za warstwę muzyczną będzie odpowiadać gość specjalny Tomasz Wirski – dyrektor kreatywny marki MSBHV, oraz Dmitruk, CEO BAZAR.

Ukoronowaniem otwarcia sklepu będzie oficjalne after party w katowickim klubie Prepar.

Event na FB _
Profil BAZAR Concept Store na FB _
Profil BAZAR Concept Store na Instagram _ 

FRAGMENT 1 FRAGMENT 2 FRAGMENT 3 FRAGMENT 4 PLAKAT

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: