- Reklama -NikeNike
Strona głównaVideoOtwarcie Burn Bowl - Relacja

Otwarcie Burn Bowl – Relacja

W minioną sobotę odbyło się oficjalne otwarcie Burn Bowl mieszącego się przy ul.Wawelskiej 5 w Warszawie. Dzięki adidas Originals, jednemu z sponsorów Bowla, miałem możliwość zobaczyć cały ten event na żywo, za co oczywiście dziękuję!!

Cała wydarzenie rozpoczęło się po godzinie 14 w sobotę, wpadłem tam na chwilę przed, a i tak było już sporo osób i trudno było o dobrą miejscówkę. Same „miski” robią wrażenie, są dość spore, można na luzie przejechać z jednej na drugą. Nie wypowiem się o ich jakości i użytkowaniu z jednego prostego względu – sam na desce nie jeżdżę i pozostawię to komuś kto zaliczył tam nie jeden dobry przejazd czy glebę. Jedyny minus to to, że jest tam teraz dość zimno…

Co do samego budynku to jeszcze chłopaki muszą włożyć sporo pracy, żeby wykończyć pozostałe pomieszczenia, choć nie oszukujmy się – nie to jest tam najważniejsze. Ogólnie miejsce ma fajny potencjał, bo można zrobić tam jakiś mały sklepik na potrzeby Bowla. Jest też dość ciekawe pomieszczenie, które można wykorzystać na klimatyczne projekcje filmów (co zresztą miało miejsce już w sobotę).

Otwarcie Burn Bowl-Relacja-10

Na początku były rozgrzewki i już wtedy pojawiło się kilka dobrych przejazdów i tricków. Z godziny na godzinę przybywało i nowych skaterów i widowni, w pewnym momencie nie dało się nawet przejść z miejsca na miejsce co świadczy tylko o jednym – otwarcie można uznać za udane!!! Zainteresowanie ogromne.

Później odbyły się już zawody – adidas longest grind, za którego nagrody zgarnęli Tomek Ziółkowski & Wojtek Pastuszak. Następnie odbyły się eliminacje i finały do głównych zawodów, czyli Burn Best Line. W tym przypadku wygrał Dominik Jaworowski z Białegostoku, drugi był reprezentant Warszawy – Tomek Ziółkowski, kolejne miejsca zajęli: Marcin „Baca” Duch z Warszawy, Adaś Olejnicki z Łodzi oraz Konrad „Spinacz” Krużyński.

A jak moje wrażenia? Pełen pozytyw! Wiem, że w Polsce ciągle brakuje dobrych miejscówek, a zwłaszcza tych krytych, więc cieszy że Burn, G-Shock i adidas Originals oraz kilka innych firm pomogli zorganizować takie miejsce.

Niestety, jestem na razie omkły w robieniu dobrych zdjęć, więc dzięki BAD PHOTO mogę Wam pokazać jak to mniej więcej wyglądało. Obadajcie też krótkie video…

[youtube Gr_XsplMBPE 630]

Otwarcie Burn Bowl-Relacja-1

Otwarcie Burn Bowl-Relacja-2

Otwarcie Burn Bowl-Relacja-3

Otwarcie Burn Bowl-Relacja-4

Otwarcie Burn Bowl-Relacja-5

Otwarcie Burn Bowl-Relacja-6

Otwarcie Burn Bowl-Relacja-7

Otwarcie Burn Bowl-Relacja-8

Otwarcie Burn Bowl-Relacja-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: