- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaLifestyleAkcesoriaOutdoorowy zestaw BAPE x Helinox z namiotami i krzesłami

Outdoorowy zestaw BAPE x Helinox z namiotami i krzesłami

Po dwóch długich latach duet BAPE x Helinox ponownie zasiada do wspólnego stołu projektowego i tworzy nową outdoorową kolekcję, z którą zapoznacie się poprzez załączony poniżej zestaw fotografii.

Podobnie jak ich pierwsza kolekcja z 2017 r., tak i nowa seria składa się z innowacyjnych i funkcjonalnych mebli w sam raz na wypady poza miasto. Mowa tu o dwóch różnych stylizowane krzesłach Helinox (z których jedno to bujany fotel), płachcie biwakowej, a także o namiocie oraz stole z wbudowanymi uchwytami na kubki. W odróżnieniu od ostatniego razu, nowy namiot kopułowy zostanie udostępniony do szerszej dystrybucji, co z pewnością sprawi, że każdy entuzjasta outdoorowych wypadów będzie zadowolony.

Oczywiście każda z wymienionych pozycji została wykonana z należytą uwagą i starannością z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Do ich zabarwienia wykorzystano dobrze wszystkim znany autorski kamuflaż 1st Camo.

Outdoorowa kolekcja BAPE x Helinox jest już dostępna w ich sklepie online.

BAPE x Helinox 1 BAPE x Helinox 2 BAPE x Helinox 3 BAPE x Helinox 4 BAPE x Helinox 5 BAPE x Helinox 6 BAPE x Helinox 7 BAPE x Helinox 8 BAPE x Helinox 9

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: