- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOficjalne zdjęcia projektu Overkill x adidas AM4

Oficjalne zdjęcia projektu Overkill x adidas AM4

Nowe adidas Speedfactory AM4 powstały we współpracy na linii Overkill x adidas, a poniżej możecie się z nimi zapoznać ciut lepiej. Oto ich oficjalne fotografie.

SPEEDFACTORY to rewolucyjny obiekt produkcyjny, który wchodzi na wyższy poziom w dążeniu adidasa do stworzenia „idealnego buta”. Pozwala on na przeniesienie procesu produkcji do świata cyfrowego, a efekt, który pojawia się na sklepowych półkach powstaje po zebraniu dogłębnych danych i wykorzystaniu ich w dopasowaniu cholewki do stopy. Dodatkowym plusem jest zmniejszenie ilości szkodliwych klejów i łączników.

Widoczna tu wersja to w głównej mierze biała przędza na cholewce i podeszwa Boost w tym samym kolorze. Za efekt i charakter projektu odpowiadają akcenty i dodatki w kolorze niebieskim oraz zielonym.

Dodatkowym smaczkiem oprócz tego, że buty zostaną dopasowane do każdego szczęśliwca, któremu uda się powinąć tę kolaborację, będzie możliwość skorzystania z technologii NFC w swoim smartfonie. Wystarczy, że sczytamy dane z buta i dowiemy się dodatkowych kwestii na temat produkcji, butów i całego przedsięwzięcia.

Widoczne tu buty Overkill x adidas AM4 będą limitowane do liczby 300 par i pojawią się w niemieckim sklepie 6 października.

Overkill x adidas AM4 1 Overkill x adidas AM4 2 Overkill x adidas AM4 3 Overkill x adidas AM4 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: