- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNietypowa kolaboracja Overkill x KangaROOS "Adam & Eve"

Nietypowa kolaboracja Overkill x KangaROOS „Adam & Eve”

Przed Wami na ekranach Waszych urządzeń dość nietypowa kolaboracja Overkill x KangaROOS, która nosi tytuł „Adam & Eve”.

Na podstawie historii ludzkości głoszonej przez religię chrześcijańską, Overkill symbolicznie opowiada swoją własną historię. Tak jak Bóg stworzył Adama, a następnie z jego żebra stworzył Ewę – tak sneakersowy bóg stworzył sklep Overkill w 2003 r., a kilka lat później jego damski odpowiednik Overkill Women.

Zatem owocem współpracy Overkill x KangaROOS wyprodukowany w niemczech zestaw Coil-Package. Jeden z modeli to Adam inspirowany soczystą zielenią rajskiego ogrodu. Drugi model to EWA, który inspirowany jest nagością pierwszych ludzi stworzonych przez boga.

Zaczynając od Adama, czyli od KangaROOS Coil-R1 to widzimy cholewkę wykonaną z wysokiej jakości materiałów z jednoczesną dbałością o detale i odpowiednie wykończenie. Konstrukcja opiera się o ciemną zieleń imitującą liście drzew, z kolei kolor miętowy to odwołanie do różnorodności roślinności w raju.

Z drugiej strony mamy Ewę, czyli KangaROOS Omnicoil. Ten wariant dostępny jest w kremowych odcieniach z teksturowaną i gładką skórą oraz różowym nubukiem. Obrazuje to różne odcienie ludzkiej skóry.

Oba warianty mają branding niemieckiego butiku na tyle buta, skórzaną metkę na języku oraz specjalnie przygotowane wkładki z grafikami imitującymi skórę węża i liście z rajskiego drzewa. Dodatkowym smaczkiem jest żywa czerwień na języku jako ostrzeżenie przed ryzykiem jakim był rajski wąż, który namówił Ewę do grzechu.

Oczywiście cały opisywany tu projekt Overkill KangaROOS „Adam & Eve” wyjdzie w specjalnym pudle z dodatkowymi wlepami i przypinkami. Natomiast kupujący w sklepie stacjonarnym doświadczą raju na żywo. Sklep Overkill Women zostanie przeobrażony w rajski ogród, a kupujący będą mogli ugryźć biblijne jabłko. Premiera ustawiona jest na 25 listopada bieżącego roku i jeśli coś zostanie to będzie można kupić parę poprzez sklep internetowy.

Overkill x KangaROOS Adam and Eve 1 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 4 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 9 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 7 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 5 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 6 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 10

Overkill x KangaROOS Adam and Eve 2 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 8 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 18

Overkill x KangaROOS Adam and Eve 11 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 12 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 13 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 14 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 15

Overkill x KangaROOS Adam and Eve 17

Overkill x KangaROOS Adam and Eve 16

Overkill x KangaROOS Adam and Eve 20 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 19 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 21 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 22 Overkill x KangaROOS Adam and Eve 23

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: