- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOVO x Timberland 6-Inch Boots już w sprzedaży!

OVO x Timberland 6-Inch Boots już w sprzedaży!

Amerykański brand Timberland zdecydowanie nie próżnuje. Ledwo co prezentowaliśmy kolabo z japońskim WTAPS oraz legendarną marką Supreme to teraz mamy przyjemność zaprezentować Wam najnowszy owoc współpracy z firmą Octobers Very Own, która jak wiadomo należy do kanadyjskiego rapera Drake’a.

Natomiast, jeśli chodzi o wygląd tego obuwia to zdecydowanie postawiono na klasykę, bowiem mamy do czynienia z dobrze znanymi „żółtkami” oraz wariantem, składającym się wyłącznie z czarnego koloru.

Co do miodowego odcienia to pokrywa on praktycznie całą powierzchnię tych butów a świetnym uzupełnieniem są czarne akcenty, umieszczone nad kostką, przy górnej części języka. Ponadto wewnętrzną część języka wyposażono w futerko a na wkładce umieszczono charakterystyczne złote logo sowy. Jeśli chodzi o czarny wariant to tutaj w sumie wszystkie elementy tworzące te buty zabarwiono na wyżej wspomniany kolor a na tym tle świetnie wyróżnia się złoty akcenty w postaci sowy, widoczny na językach.

Jeśli już wiecie, którą wersję wybierzecie to uderzajcie na oficjalną stronę internetową OVO.

OVO x Timberland 6-Inch Boots juz w sprzedazy1 OVO x Timberland 6-Inch Boots juz w sprzedazy3 OVO x Timberland 6-Inch Boots juz w sprzedazy2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: