- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersPacker Shoes x adidas Consortium ZX 9000 “Meadow Violet”

Packer Shoes x adidas Consortium ZX 9000 “Meadow Violet”

Od samego początku istnienia adidas Consortium zbiera wokół siebie detalistów, partnerów i kolektywy, które nadają kolaboracjom unikalnego i nietuzinkowego charakteru. Ich najnowszym współpracownikiem jest jest amerykański sklep Packer Shoes, który przedstawił właśnie swoją wersję butów adidas ZX 9000 zatytułowaną “Meadow Violet”.

Głównym motywem przewodnim przedsięwzięcia były przenosiny sklepu z Yonkers w Nowym Jorku do New Jersey w 2003 roku. Projekt jest hołdem dla stanowego kwiatu, czyli fiołka motylkowego, który rośnie w każdych warunkach i krajobrazach. Podobnie miała się sprawa ze wspomnianym wyżej sklepem, który pomimo „przesadzenia” nadal rośnie i kwitnie.

Designerzy starannie dobrali wysokiej jakości materiały takie jak zamsz, nubuk i siateczkę barwiąc je na jasnoszary i jasnobrązowy kolor przełamując to fioletowymi trzema paskami widniejącymi na bocznych sektorach cholewki. Ten ostatni kolor został również wykorzystany na metce na języku oraz na zapiętce. Dochodzi do tego zielona klatka / stabilizator pięty oraz podeszwa w podobnym odcieniu, która dodatkowo ma elementy w kolorze antracytowym. Zwieńczeniem myśli projektantów zdaje się być specjalnie przygotowana okazjonalna wkładka.

Premiera Packer Shoes x adidas Consortium ZX 9000 “Meadow Violet” odbyła się 8 października w ich sklepie online. Niestety, ale był natychmiastowy sold out, więc pozostaje szukać ich na StockX lub liczyć, że pojawią się w sklepach z kontem adidas Consortium. W Polsce jako jedynie mają je w sklepie Chmielna 20.

Packer Shoes x adidas Consortium ZX 9000 Meadow Violet 6 Packer Shoes x adidas Consortium ZX 9000 Meadow Violet 8 Packer Shoes x adidas Consortium ZX 9000 Meadow Violet 7 Packer Shoes x adidas Consortium ZX 9000 Meadow Violet 1 Packer Shoes x adidas Consortium ZX 9000 Meadow Violet 2 Packer Shoes x adidas Consortium ZX 9000 Meadow Violet 3 Packer Shoes x adidas Consortium ZX 9000 Meadow Violet 4 Packer Shoes x adidas Consortium ZX 9000 Meadow Violet 5

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: