- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPacker Shoes x adidas Originals EQT Running Support "Micropacer"

Packer Shoes x adidas Originals EQT Running Support „Micropacer”

Butik Packer Shoes nie zwalnia tempa, bowiem ma za sobą kolejną mocną kolaborację. Tym razem wybór padł na znaną wszystkim markę adidas Originals. Przedmiotem współpracy tych dwóch instytucji był model EQT Running Support, dzięki czemu w akcji zobaczymy świeżą kolorystykę, która otrzymała nazwą Micropacer.

Z okazji 20-lecia tych butów, ekipa z Packer Shoes uznała, że sięgnie po klasyczne zestawienie kolorów. Z tego powodu do czynienia mamy głównie z trzema kolorami. Przede wszystkim dominuje biel, świetnie łącząca się z odcieniem szarości oraz błękitem. Do tego dochodzą niewielkie czerwone akcenty. Całość przekłada się na naprawdę niezły efekt. Warto również dodać, że do produkcji wykorzystano m.in. taki materiał jak zamsz.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych kicksów to już dzisiaj trafią one na sklepowe półki Packer Shoes. Także teraz sprawdzajcie ich oficjalną stronę internetową.

Packer Shoes x adidas Originals EQT Running Support
„Micropacer”
29 sierpień 2014

adidas-eqt-running-support-micropacer-packer-shoes-1-960x640 adidas-eqt-running-support-micropacer-packer-shoes-3-960x640 adidas-eqt-running-support-micropacer-packer-shoes-5-960x640 adidas-eqt-running-support-micropacer-packer-shoes-6-960x640 adidas-eqt-running-support-micropacer-packer-shoes-7-960x640

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: