Jeżeli aż tyle firm/sklepów stoi za wydaniem najnowszej kolorystyki modelu Reebok Insta Pump Fury to wiedzcie, że coś się dzieje! Mowa o kolaboracji, zrzeszającej dwie japońskie ekipy: atmos i Bounty Hunter oraz butik Packer Shoes. Dzięki połączeniu siły, dzisiaj możemy zobaczyć efekty tej współpracy w postaci zestawienia Black/White.

Sam wygląd buta jest dość klasyczny. Większa część cholewki zabarwiona jest na czerń a przynajmniej wszystkie bardziej futurystyczne elementy. Do tego dochodzi biała podeszwa, stanowiąca dobry kontrast, dla dominującej czerni. Z tyłu na piętach umieszczono logo Bounty Hunter a wkładkę wyposażono w pozostałe loga. Uzupełnieniem stawki jest vinyl toy, utrzymany w klimacie poniższych kicksów.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to datę premiery wyznaczono na 29 kwietnia. W tym czasie przeglądajcie oficjalną stronę internetową atmos i Packer Shoes.

packer-atmos-bounty-hunter-reebok-instapump-fury-1 packer-atmos-bounty-hunter-reebok-instapump-fury-2 packer-atmos-bounty-hunter-reebok-instapump-fury-4 packer-atmos-bounty-hunter-reebok-instapump-fury-5 packer-atmos-bounty-hunter-reebok-instapump-fury-6 packer-atmos-bounty-hunter-reebok-instapump-fury-7 packer-atmos-bounty-hunter-reebok-instapump-fury-8

Reklama
air jordan