- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPacker Shoes x Diadora Intrepid „From Seoul to Rio”

Packer Shoes x Diadora Intrepid „From Seoul to Rio”

Kolejnym wariantem butów, który wchodzi w skład licznego zestawu From Seoul To Rio od włoskiej marki Diadora jest Intrepid zaprojektowany przez chłopaków z Packer Shoes, z którym zapoznacie się w tym wpisie.

Tak jak i poprzednie wydania tak i to inspirowane jest igrzyskami olimpijskimi. W tym przypadku bezpośrednio skorzystano barw z flagi i kół olimpijskich, widzimy je na bocznym brandingu, który z każdej strony buta jest w innym kolorze – niebieskim, czerwonym oraz żółtym i zielonym. Całość mamy w kolorze czarnym, czyli piątym kolorze z flagi. W kwestii wykonania zdecydowano się postawić na połączenie zamszu na przodzie ze skórą na tyle cholewki. Ciekawymi smaczkami są wkładki pokryte flagami różnych państw, wytłoczony napis z nazwą sklepu na tyle oraz wielokolorowy branding na języku.

Packer Shoes x Diadora Intrepid “From Seoul to Rio” będą limitowane tylko do ilości 500 sztuk i będzie je można kupić w ich sklepie online już 20 sierpnia za cenę $180 USD.

Sprawdź również pozostałe kolaboracje z takimi sklepami jak: Kith NYC i Ronnie Fieg, hiszpańskim 24 Kilates, a także z amsterdamskim Patta, Hanon z Wysp Brytyjskich czy niemieckim Solebox.

Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-1 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-2 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-3 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-4 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-5 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-6 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-7 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-8 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-9 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-10 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-11 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-12 Packer Shoes x Diadora Intrepid-From Seoul to Rio-13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: