Strona główna Styl Sneakers Packer i adidas Consortium serwują pierwszy kolaboracyjny projekt butów adidas Ultra 4D

Packer i adidas Consortium serwują pierwszy kolaboracyjny projekt butów adidas Ultra 4D

Przedstawiciele sklepu Packer oraz ekipa adidas Consortium całkiem niedawno zasiedli nad jednym wspólnym projektem. Owocem ich wytężonych prac jest bohater tego wpisu. Mamy na myśl świeżą wersję butów adidas Ultra 4D, która jest pierwszym kolaboracyjnym przedsięwzięciem na tym modelu.

Jedne z najnowocześniejszych technologii spod znaku Trzech Pasków spotkały się w jednym miejscu. Mamy na myśli przędzę Primeknit, z której wykonano cholewkę, a także ich najmłodsze dziecko – wydrukowaną podeszwę w technologii 4D wykorzystującą tlen i światło.

Kolaboracyjne projekty mają to do siebie, że czasami sięgają po niecodzienne rozwiązania. W tym przypadku chłopaki z butiku w New Jersey zamontowali panele z delikatnego zamszu. Umieszczono je wokół toeboxu na przodzie cholewki. Dopieszczają to trójkątnym logotypem, którego umieszczają na języku.

Całość zabarwili na kolor granatowy i dopełnili obsydianową klatką po boku, gdzie widnieją słynne trzy paski. Świetnym dopełnieniem wydają się być ciemno turkusowe stabilizatory pięty, a całość osadzono na czarnej podeszwie z turkusowym spodem. Czarna jest również wyściółka. Kropką nad i są czerwone końcówki sznurówek i wspomniany logotyp na języku.

Buty Packer x adidas Ultra 4D pojawiły się już w ich sklepie online pod tym linkiem. Zostało jeszcze sporo rozmiarów, więc śmiało korzystajcie. Zanim się jednak tam udacie to sprawdźcie poniższe zdjęcia.

 

packer x adidas ultra 4d 1 packer x adidas ultra 4d 2 packer x adidas ultra 4d 3 packer x adidas ultra 4d 4 packer x adidas ultra 4d 5 packer x adidas ultra 4d 6 packer x adidas ultra 4d 7 packer x adidas ultra 4d 8 packer x adidas ultra 4d 9

 

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: