- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Packer pokazuje swoje kolaboracyjne New Balance 992

Packer pokazuje swoje kolaboracyjne New Balance 992

Amerykański sklep Packer z dumą prezentuje swój projekt butów New Balance 992 stworzony razem z amerykańską marką w ramach ich najnowszej kolaboracji. Oczywiście zaprezentujemy Wam ich zdjęcia oraz krótkie klimatyczne video, które znajdziecie w dalszej części wpisu.

Sylwetka NB992 jest jednym z najważniejszych wydań bieżącego roku, a w szczególności w kolaboracyjnych projektach z WTAPS, KITH oraz JJJJound. Teraz na warsztat wzięła je ekipa z Packer Shoes.

W dobie manufakturowania produktów i taniej siły roboczej warto sięgnąć po jakość, a taką otrzymamy przy tym wydaniu. Projekt celebruje kunszt New Balance Made in USA i wszystkich tych, którzy brudzą sobie ręce, aby uczynić świat piękniejszym miejscem.

Aby podkreślić ten aspekt zaproszono do współpracy Michaela C. Thorpe’a, bostońskiego artystę pracującego obecnie w Queens. Jego unikalne dzieła były przedstawiane na wystawach indywidualnych i pokazach w Boston Museum of Fine Arts. Michael uosabia ideę, że nie chodzi tylko o gotowe dzieło sztuki. Ważny jest również cały pot i trud, który wiąże się z jego stworzeniem i przedstawieniem światu.

W czasach, w których buty często są zbyt przesadzone, ta współpraca udowadnia, że mniej znaczy więcej. Bohater tego wpisu to klasyczny model New Balance w swej istocie, wykorzystujący podstawowe materiały, takie jak wysokiej jakości zamsz, siateczkowe panele, a także srebrne elementy z odblaskowego materiału 3M. Jeśli chodzi o kolory to otrzymujemy zestawienie koloru miodowego z kremowymi odcieniami i szarymi wstawkami. Całość będzie stała na białawej podeszwie ze srebrnymi akcentami.

Premiera butów Packer x New Balance 992 ustawiona jest w ich sklepie online na 12 września bieżącego roku.

Do tego czasu zapoznajcie się z materiałami załączonymi do tego wpisu.

packer x new balance 992 1 packer x new balance 992 2 packer x new balance 992 3 packer x new balance 992 4 packer x new balance 992 5 packer x new balance 992 6 packer x new balance 992 7 packer x new balance 992 8 packer x new balance 992 9 packer x new balance 992 10 packer x new balance 992 11

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: