- Reklama -Air Jordan 11Air Jordan 11
Strona głównaLifestyleTechnologiaSony wydaje dwie nowe wersje kolorystyczne padów PS5 DualSense

Sony wydaje dwie nowe wersje kolorystyczne padów PS5 DualSense

Jeśli jesteś w tej grupie szczęściarzy, którym udało się powinąć Sony PlayStation 5 to teraz do swojej konsoli możesz dokupić nowe pady DualSense w dwóch nowych kolorach.

Jak do tej pory mogliśmy kupić pady w wersji białej i czarnej, a nowe wersje przedstawione poniżej trafią do sprzedaży już w przyszłym miesiącu. Ich projekt inspirowany był żywymi barwami galaktyki.

Pierwszy z wariantów określany jako Midnight Black to połączenie dwóch odcieni czerni, które okraszono delikatnymi szarymi akcentami. Projektanci nawiązywali do do sposobu w jakim ludzie widzą kosmos przy pryzmat ciemnego nieba. Opcja numer dwa, którą nazwano Cosmic Red, to połączenie mocnej czerwieni i czerni. Ten wariant symbolizuje żywe odcienie czerwieni występujące w całym kosmosie.

Leo Cardoso z zespołu projektowego Sony powiedział: „Zaprojektowaliśmy nowe kolorystyki wokół motywu 'galaktyki’, ponieważ wydawało się, że jest to naturalny postęp w stosunku do oryginalnych projektów PS5 i akcesoriów”.

Nowe pady PS5 DualSense w wersji Midnight Black” oraz „Cosmic Red” będą wycenione odpowiednio za $69.99 oraz $74.99. Ich premiera zapowiadana jest na 11 czerwca, więc macie jeszcze kilka chwil by dozbierać odpowiednie fundusze.

czerwony czarny pad DualSense sony ps5 1 czerwony czarny pad DualSense sony ps5 2

- Reklama -Air Jordan 1
- Reklama -Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: