Strona główna Styl Sneakers Duet Palace x adidas Skateboarding tworzy pierwsze wersje nowego modelu PUIG

Duet Palace x adidas Skateboarding tworzy pierwsze wersje nowego modelu PUIG

Zaledwie dobę po zapowiedzi poprzez komiczne video, duet Palace x adidas Skateboarding przedstawia oficjalnie trzy limitowane wersje całkiem nowego modelu buta adidas Puig.

Jeśli się zastanawiacie co to za model i skąd on się wziął to spokojnie, już wszystko szybko wyjaśniamy. Francuski skater Lucas Puig jeździ dla adidas Skateboarding już prawię dekadę, a dla Palace Skateboards od 2017 roku. W tym czasie dorobił się już dwóch modelu butów stworzonych i zaprojektowanych dla niego: Lucas Puig Pro z 2012 roku oraz Lucas Premiere ADV z 2016. Teraz to co widzicie poniżej, czyli adidas Puig jest trzecim modelem sygnowanym jego nazwiskiem.

Sam but to niska i smukła sylwetka stworzona z gładkiej skóry, przy czym na języku widzimy dość mocną i agresywną fakturę. Na boku widnieją trzy karbowane paski, a tuż obok nich umieszczono złoty napis PUIG. Elementem charakterystycznym tego modelu wydaje się być wysoko zachodząca podeszwa w okolicach pięty w kształcie trójkąta. Kropką nad i wydaje się być metalowe ostatnie oczko na sznurówki.

Z okazji premiery nowej sylwetki spod znaku Trzech Pasków, niemiecka marka zaprosiła do współpracy brytyjską streetwearową markę, a efektem ich wspólnych działań są trzy poniższe warianty kolorystyczne. Wszystkie z nich pozostały w jednej barwie niemalże w całości i do wyboru mamy wersje w różu, czerni i białawym odcieniu.

Zapoznajcie się z poniższa galerią zdjęć i oczekujcie butów Palace x adidas Puig w internetowym sklepie Palace, gdzie premiera odbędzie się 22 maja.

Palace x adidas Puig 1 Palace x adidas Puig 2 Palace x adidas Puig 3 Palace x adidas Puig 4 Palace x adidas Puig 5 Palace x adidas Puig 6 Palace x adidas Puig 7 Palace x adidas Puig 8 Palace x adidas Puig 9 Palace x adidas Puig 10 Palace x adidas Puig 11 Palace x adidas Puig 12 Palace x adidas Puig 13 Palace x adidas Puig 14 Palace x adidas Puig 15 Palace x adidas Puig 16 Palace x adidas Puig 17 Palace x adidas Puig 18

 

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: