- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylStreetwearOto kolaboracja Palace x adidas Tennis z okazji tegorocznego Wimbledonu

Oto kolaboracja Palace x adidas Tennis z okazji tegorocznego Wimbledonu

Jesteśmy właśnie świadkami dość niecodziennej kolaboracji. Poniżej zapoznacie się ze zdjęciami z lookbooku Palace x adidas Tennis, które przedstawiają ich wspólną tenisową kolekcję powstałą z okazji zbliżającego się Wimbledonu.

Jest to dość zaskakujący projekt, ponieważ jak do tej pory skateboardowy brand z Wielkiej Brytanii współpracował z normalną linią niemieckiej marki lub tą dedykowaną skaterom. Zazwyczaj buntowniczy klimat takich marek jak Palace ma się nijak do stonowanego i wyważonego tenisowego charakteru.

No, ale przejdźmy już do konkretów. W rolę modeli wcielili się dobrze już znany Blondey McCoy oraz Lucien Clarke. Mają oni na sobie szorty, koszulki na krótki rękaw oraz polówki, które są obrandowane obiema markami. Dochodzą do tego akcesoria jak czapki, daszki i opaski na głowę. Wszystko porusza się wokół bieli z czerwonymi i niebieskimi akcentami.

Zerknijcie na załączone poniżej pojechane video i obadajcie załączone foty. Jeśli chodzi o premierę i dostępność kolekcji Palace x adidas Tennis to wpadnie ona do ich sklepu internetowego już 3 lipca.

Palace x adidas Tennis-0 Palace x adidas Tennis-1 Palace x adidas Tennis-2 Palace x adidas Tennis-3 Palace x adidas Tennis-4 Palace x adidas Tennis-5 Palace x adidas Tennis-6 Palace x adidas Tennis-7 Palace x adidas Tennis-8 Palace x adidas Tennis-9 Palace x adidas Tennis-10 Palace x adidas Tennis-11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: