- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersPalace Skateboards i Reebok w najnowszej kolaboracji sięgają po model NPC

Palace Skateboards i Reebok w najnowszej kolaboracji sięgają po model NPC

Współpraca na linii Palace x Reebok to już chyba oczywista oczywistość. Można nawet rzec, że gdyby w którymś sezonie do niej nie doszło to byłaby to duża niespodzianka. W tym roku na sklepowych półkach zobaczymy specjalne wersje butów Reebok NPC i towarzyszącą im mini kolekcję odzieży.

Owocem ich kolejnej współpracy są trzy specjalne i limitowane wersje tenisówek NPC. Brytyjska skateboardowa marka zdecydowała się na cholewki w jasnobrązowym zamszu oraz w białej i czarnej skórze. Boki butów zdobi specjalnie zaprojektowane logo z laurami, literami PL (Palace London) i małą koroną. Wspólne logo Palace Classic widzimy jeszcze na językach. Każda z propozycji została postawiona na podeszwie zbliżonej kolorystycznej do cholewki.

Logo, które umieszczono na bokach butów wykorzystano również na kolekcji odzieży. Na bluzach widzimy je w ogromnej wersji na przodzie, a na t-shirtach umieszczono je na kieszonce na lewej piersi. Do tego dochodzą czapki z daszkiem wykonane ze sztruksu oraz skarpety. Oczywiście każda z propozycji pojawi się w kilku wersjach kolorystycznych.

Kolekcja odzieży i buty Palace x Reebok NPC pojawią się w sprzedaży już 2 kwietnia bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy ich sklep online, a teraz obadajcie poniższe zdjęcia.

Palace x Reebok NPC 1 Palace x Reebok NPC 2 Palace x Reebok NPC 3 Palace x Reebok NPC 4 Palace x Reebok NPC 5 Palace x Reebok NPC 6 Palace x Reebok NPC 7 Palace x Reebok NPC 8 Palace x Reebok NPC 9 Palace x Reebok NPC 10 Palace x Reebok NPC 11 Palace x Reebok NPC 12 Palace x Reebok NPC 13 Palace x Reebok NPC 14 Palace x Reebok NPC 15 Palace x Reebok NPC 16 Palace x Reebok NPC 17

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: